Sport

Klubi i Ligës së Parë paralajmëron përforcime të mëdha

Klubi i Ligës së Parë, FC A&N, ka paralajmëruar transferimin e parë që do të vije shuam shpejtë.

Sipas tyre kemi të bëjmë me një lojtarë cilësor, por nuk do të jetë i fundit.

“Ju njoftojmë që jemi në bisedime dhe shumë afër marrëveshjes së transferimit të parë këtë edicion”

“Simpatizantë të klubit tonë FC A&N , tifozët ILIRËT dhe ju futbolldashës Prizrenas ju njoftojmë që klubi ynë ka filluar përgatitjet për transferimet e reja në skuadrën tonë , në ditët në vijim do prezantohet transferimi i ri me të cilin jemi afër marrëveshjes një lojtarë cilësorë ku pritet ti bashkohet skuadrës sonë drejt synimit kryesor të Superligës , kjo nuk është e tëra ku nuk do të ndalemi me transferime ku pritet të kompletohet ekipi i cili do të jetë njëri ndër pretendentët kryesor për inkuadrimin në Superligë , të bashkuar drejt një qëllimi ….”, thuhet në faqen e klubit.

Postime të ngjajshme
Sport

Nexhipi ‘transferon’ super futbollistin te Ballkani!

Sport

Ky futbollist njofton për largimin nga Arbëria

Sport

Etrit Berisha pritet të nënshkruajë me shtatë herë kampionin e Italisë

Sport

Bëhen ndryshime të mëdha në skuadër, konfirmohet ardhja e Rafet Prekazit