Sport

Klubi i Ferizajt ndërpren stërvitjen, kjo është arsyeja

Klubi i Ferizajt ka ndërprerë seance e sotme stërvitore.

Vetë skuadra e Ferizajt ka publikuar një shkrim të gjatë në “Facebook”, ku thotë se futbollistët dhe stafi i klubit të Ferizajt nuk janë paraqitur në séance e sotme stërvitore, shkruan IndeksOnline

Ky vendim i stafit dhe futbollistëve, vjen pasi klubi nuk i ka kryer obligimet ndaj tyre, pra nuk i ka paguar.

Postime të ngjajshme
Sport

Intervistë ekskluzive me yllin e skuadrës së Arbërisë

Sport

Diplomati serb frikësohet nga lista e publikuar e kabinetit të presidentit të ardhshëm të SHBA’së, Joe Biden

Sport

SUPERLIGA LIVE: Llapi – Prishtina & Trepça ’89 – Besa

Sport

Feronikeli pretendon se FFK-ja në krye me Agim Ademin po i favorizon ekipet e Gjilanit