Sport

Klopp konfirmon dy mungesa të rëndësishme për ndeshjen ndaj Leicesterit

Liverpool përballet me Leicester te dielën, në kuadër të kampionatit anglez.

Trajneri i të kuqve, Klopp ka zhvilluar sot kofnerencën e zakonshme për shtyp, ku ka konfirmuar mungesën e dy lojtarëve.

Bëhet fjalë për Jordan Henderson dhe Alexander Arnold, që të dy të dëmtuar. Tekniku gjerman e ka parë të arsyeshme të vendosë kështu, duke mos rrezikuar shumë.

Ekipi nga Liverpool renditet në vendin e tre-të me 17 pikë, ndërsa Leister kryeson me 18 pikë. Me interes të madh pritet përballja mes këtyre dy ekipeve, pasi aknë prodhuar gjithmonë rivalitet.

Postime të ngjajshme
Sport

Devolli rrëfehet për aventurën te Drenica

Sport

Humbja ka ndikuar tek Gjilani, mbledhje emergjente për të ardhmen e trajnerit dhe gjithçka tjetër

Sport

Zbulohet detaji tronditës për vdekjen e Maradonës

Sport

Trajneri i klubit shqiptar e ndjek ndeshjen e skuadrës së tij duke marrë oksigjen në spital