Sport

Kjo video tregon kreativitetin e dy mesfushorëve të 2 Korrikut, Butrint Ahmetit dhe Diar Halilit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Se futbolli i Kosovës ka të ardhme të ndritur tregon edhe kjo video  me disa sekuanca nga paraqitja fantastike e dy kreatorëve të skuadrës së 2 Korrikut, shkruan BlicMedia.

Bëhet fjalë për Butrint Ahmetin dhe  Diar Halilin të cilët dita ditës po tregojnë kualitetet prej super futbollistëve me paraqitje klasi te grupmoshat e U17 të 2 Korrikut nga Prishtina.

Për më shumë shiko videon nga paraqitja e tyre në ndeshjen  miqësore të cilën 2 Korriku e zhvilloi ndaj Vizionit. /BlicMedia.net

 

 

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv