Sport

Kjo pritet të jetë skuadra e re e Leo Messit

Lionel Mesai nuk do të vazhdojë karrierën e tij me Barcelonën.

Lajmi është zyrtarizuar nga vetë klubi katalanas i cili në rrjetet sociale ka bërë të ditur se argjentinasi ka zgjedhur të mos vazhdojë karrierën e tij në Barcelonë, përcjell GazetaBlic Sport.

Sipas disa mediave ndërkombëtare, ai do të transferohet tek skuadra e PSG.

Gjithçka pritet të zyrtarizohet shumë shpejtë.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk