Lajme

Kjo ndodhё veç në dasmat shqiptare: Fusin dashin me dhunë në sallë dhe i japin të pijë birrë

Një grumbull i njerëzisht, nëse mund t’i quajmë njerëz, në një dasëm kanë futur kafshën e njohur për të gjithë “Dashin” në sallë, dhe kanë vazhduar duke abuzuar me këtë kafshë, e që për tërë ata dasmor, ky gjest i është dukur normal.

Kapja e dashit në duar, dhe futja e birrës më dhunë në gojë, ishte lojë e pëlqyer për tërë ata dasmorë.

Muzika e cila kumbonte ishte në gjuhën shqipe, ku lë të nënkuptoj se ishte një dasëm shqiptare, i tërë ky marifet tashmë është bërë virale në rrjetet sociale. /reporteri.net

https://video.gjirafa.com/234883572-854416045502273-4617300411601816970-n-mp4

Postime të ngjajshme
Lajme

Paralajmërimi i Donika Kadaj-Bujupit

Lajme

Pamje: Aksident i rëndë në Prizren, ka të lënduar rëndë

Lajme

Valon Syla shkon me ‘mindil’ në Pressing, e tregon arsyen pse veproi kështu

Lajme

Këto janë komunat që nuk kanë asnjë rast aktiv me koronavirus