Auto/Tech

Kjo mund të jetë vetura më e bukur në botë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

A është kjo makina më e bukur në botë?

Aston Martin DB11, kushton 154,000 dollarë dhe sipas personave të cilët kanë vozitur këtë veturë thuhet se ky çmim ia vlen për shkak se makina kapacitet të fortë.

Personat kanë filluar të pyesin se që kur Aston Martin DB11 është duke u konsideruar makina më e bukur?

Shikoni fotot më poshtë dhe vlerësojeni vet.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Auto/Tech

Të gjitha modalet që do të prezantohen në shkurt nga Volkswagen

Auto/Tech

U hoq nga qarkullimi në Gjermani, por në Kosovë kjo BMW po shitet me çmim marramendës

Auto/Tech

Sony lanson logon zyrtare të PlayStation 5

Auto/Tech

Apple planifikon iPhone me një dizajn krejtësisht të ri