Lajme

Kjo grua është zhdukur, thirrni në këtë numër nëse dini diçka për të

Për herë të fundit është parë afër Pejës, Banjës, më gjashtë nëntor dhe që nga ajo ditë familja nuk di asgjë për vendodhjen e saj.

Gruaja që është zhdukur quhet Rukije, ajo ka pasur të veshur pantallona të kaltër, xhaketë dhe kapelë të zezë.

Lexo Edhe:Dardan Molliqaj dekonstrukton Kurtin që doli në mbrojtje të Thaçit e Veselit

Lajmërimin për zhdukjen e saj e kanë bërë të ditur me anë të një postimi në grupin “Network Prishtina”, teksa personat që dinë ndonjë informacion për vendodhjen e saj janë lutur të kontaktojnë në numrin më poshtë.

Postime të ngjajshme
Lajme

“Spektakli” me votën e Etem Arifit, profesori universitar e zbulon nëse shkuarja apo jo në zgjedhje mbetet në dorën e Vjosa Osmanit

Lajme

MSH: Kosova do të jetë ndër vendet e para të botës që do ta marrë vaksinën anti-Covid

Lajme

Fotografi e rrallë e Albin Kurtit para Shtëpisë së Bardhë

Lajme

Joe Biden shfaqet me këpucë të ndryshme, ja pse e bën