Show Bizz

Kjo femër sot është emër shumë i njohur i showbizit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ajo është një prej emrave më të komentuara në botën e mediave.

Kim Kardashian ka vite që qëndron në krye të mediave rozë, për shumë arsye, shkruan lajmi.net.

Suksesi që ka arritur me biznes privat e edhe linjat e saj trupore me të cilat provokon, janë vetëm disa nga arsyet se përse emrin e Kim Kardashian e shohim nëpër ballinat e mediave të huaja dhe jo vetëm.

Por shpesh është diskutuar lidhur me ndryshimet që ajo ka pësuar ndër vite, sidomos në stil.

Më parë Kim kishte stil të një rebeleje dhe këtë më së miri e dëshmon një foto kolazh e cila po qarkullon tani kudo.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto