Show Bizz

Kjo është vetura super luksoze që nget Luana Vjollca

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Moderatorja dhe njëherësh këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca ka ndarë me fansat e saj një fotografi në Instagram, ku ajo duket që po nget një super veturë.

Bëhet fjalë për një“Lamborghini”, nga i cili ajo ndau pamje në Instagram, vetëm nga pjesa e brendshme e veturës.

Pas përfundimit të pushimeve, Luana ka nisur punën rreth projekteve të reja, pasi shumë shpejt pritet të rikthehet në televizion, pas një vere të gjallë me shumë hite e bashkëpunime sikurse është ai me Faydee.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto