Sport

Kjo është vajza shqiptare që bëhet imazh i Serie A

Modelja e njohur nga Shkodra, Cindy Marina ka shënuar suksesin e radhës.

Ajo do të prezantojë nga stadiumet e Italisë, kampionatin më të ndjekur në vendin tonë.

Cindy, do të ketë një komunikim të drejtëpërdrejtë me fansat dhe lojtarët si dhe trajnerët e klubet e Serisë A, raporton abcnews.

Mirëpo, kush është Cindy Marina? Më herët, ajo është shpallur fituese e Miss Universe Albania 2019 dhe ka dalë ne top 11 te Miss Universe.

Sakaq, është pasuesja titullare më e re e kombëtares të vollejbollit Shqiptar të femrave duke debutuar që në moshën 17-vjecare.

Postime të ngjajshme
Sport

Tetë pjesëmarrës nga Kosova do të vijojnë kursin evropian për administratorë sporti

Sport

Suedi – Kosovë, për vetëm tri orë rekord i shitjeve të biletave

Sport

Caktohen gjyqtarët për javën e katërt në Ligën e Parë

Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 5-të, Çaka përsëri në kryendeshje