Show Bizz

Kjo është vajza e “Për’puthen” që i ka mbetur merak nënës së Atdheut që ta marrë nuse

Atdhe Xheravina ka dhënë informacione për jetën e tij private.

Së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Te shoqja” i cili ka folur më shumë rreth jetës private dhe pëlqimit rreth femrave në emision.

Ai është pyetur se cila vajzë i ka mbetur nënës së tij merak që ta bëjë nuse, ndërkohë që ai u vu në siklet duke thënë se nuk ishte asnjëra nga konkurrentet duke lënë të kuptohet se bëhet fjalë për Bora Zemanin.

Kujtojmë se Atdheu shpesh ka treguar hapur pëlqimin ndaj Borës për të cilën tha edhe fjalët më të mira. /infokosova.net

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës