Show Bizz

Kjo është vajza bukuroshe e deputetes Fatmire Kollçaku

Fatmire Kollçaku me profesion është mjeke, por e kyçur prej vitesh në fushën e politikes, ku edhe është mjaftë aktive.

Mjekja nga Peja është deputete e Kuvendit të Kosovës nga radhët e “Vetvendosjes”, së ciles duket sikur ia njeh më së miri parimet dhe esencen.

Deputetja është mjaft e zëshme dhe shpesh mendimet e saj i shpreh edhe në faqen e saj në Facebook, shkruan “Kosovarja”.

Deputetja nga Peja ka prezantuar për ndjekësit edhe dy fëmijët e saj, të bijen dhe të birin.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Kjo grua tregon si e sulmoi burri veç pse tha se i pëlqen Sinan Hoxha

Show Bizz

Anita: S’pat qare pa m’puthë pak

Show Bizz

Policja kosovare nxjerr foto të nxehta nga dhoma e fjetjes

LajmeShow Bizz

Fillon spektakli i vërtetë te It’s My Love: Bajrami me Erzën dalin në takim, i han qeni