Sport

Kjo është skuadra më “romantike” në botën e futbollit

Një skuadër me emra dhe mbiemra që lidhen me dashurinë.

“Dashuri. Shën Valentin, unazë, takim, puthje, zemër” janë emrat ose mbiemrat e disa futbollistëve nëpër botë.

Kështu, “Transfermarkt” ka krijuar një formacion me futbollistë të tillë.

Formacionin në fjalë e gjeni në vijim:

Postime të ngjajshme
Sport

Zekirija Ramadani nuk deklarohet pas ndeshjes, kjo është arsyeja shumë interesante

Sport

Prishtina fiton krejt në fund të takimit, Leonit Abazi përsëri hero

Sport

Superliga Live: Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, Trepça ’89 – Prishtina

Sport

Superliga Live: Trepça ’89 – Prishtina