Show Bizz

Kjo është shtëpia luksoze e Loredanes në Kosovë

Loredana Zefi është në Kosovë.

Përmes disa storjeve në instagram ajo tregoi se është në vendlindje, shkruan InfoKosova.

Ndërsa përpos kësaj ajo postoi edhe disa pamje të shtëpisë që duket se është e saj.

Duket mjaft e madhe dhe luksoze nga pamja.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

“I çmende grekët me bukurinë tënde”, moderatorja e Top Channel shkëlqen me bikini

Show Bizz

Shikoni çfarë zonje qenka nëna e Jehona Sopit

LajmeShow Bizz

Keith i bën dedikim romantik Adriana Matoshit

Show Bizz

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell