Lajme

Kjo është shqiptarja që erdhi nga Italia e po kërkon burrë

Nuk kanë fund sk*ndalet në emisionin Perputhen ne Top Channel, pas Teas dhe Andit, eshte Antonela Berisha, vajza shkodrane qe erdhi posacerisht nga Italia per te gjetur burre personazhi i ri qe i dalin te pal.arat.

 

Sipas burimeve te ”televizioni24” te konfirmuara nga shume shqiptare qe banojne ne Milano, kane vertetuar qe bukuroshja bjonde ne fakt nuk eshte nje stiliste e mirefillte, por nje esk.orte!

Prej shume vitesh Antonela ka qene pjese e siteve te ndryshme ku per pagesa te majme shkon me meshkuj italiane dhe jo vetem. Ka qene pand.emia ajo qe ka bllokuar ‘punen’ e bukuroshes qe shkonte si esk.orte.

Mosha e saj tashme jo e re si dikur duket sikur nuk po i jep me klintet qe donte, dhe fama e Perputhen e ka bere ate te vije te ‘rinovohet’. Sipas burimeve Antonela nuk ka punuar vetem ne MIlano por dhe Rumani dhe Hungari.

Postime të ngjajshme
LajmeZgjedhjet 2021

Deputetja më e pafat në LDK, mori vetëm 397

Lajme

NISMA nuk e kaloi pragun, por sa vota mori Fatmir Limaj

Lajme

Këta janë pesë milionerët që u zgjodhën deputetë të Kuvendit të Kosovës

Lajme

Albin Kurtit i ndryshon ‘matematika’, ja sa deputetë i duhen për formimin e qeverisë