Sport

Kjo është ndeshja e radhës për FC Prishtina 01

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

FC Prishtina 01 pasi e nisi në mënyrën më të mirë edicionin në Superligë me fitore 8-1 ndaj Drenicës.

Skuadra kërkon që të vazhdojë me formën e njëjtë edhe këtë javë.

Ndeshja zhvillohet në Palestrën ‘Dilloni Benz’, pasi Palestra në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve është e zënë.

Përballë FC Prishtina 01 do të jetë FC Prizreni që në ndeshjen e parë ka pësuar humbje.

Ndeshja do të zhvillohet të premten nga ora 20:00.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv