Show Bizz

Kjo është motra e presidentes Vjosa Osmani

I pamë të gjithë, dy vajzat, bashkëshortin, nënën dhe babain e presidentes së Kosovës Vjosa Osmani.

Por pak njerëz dinë se ajo ka një motër. Quhet Blinera Osmani.

Nuk ngjasojnë fort mes vete, por kanë diçka të përbashkët, shenjat dhe mimika.

Blinera është motra e vogël e Vjosës, është e martuar dhe ka një vajzë

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Gold AG me dedikim prekës për babain e tij

LajmeShow Bizz

Arrestohet Atdheu i “Për’puthen”, kjo është arsyeja

LajmeShow Bizz

Edhe Morena Tarakut reagon për doktorin në Podujevë

LajmeShow Bizz

Afrim Muçiqi paralajmëron Qeverinë