Lajme

Kjo është kandidatja e LDK-së nga Hasi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Hyrë Tejeci- Murati do të jetë kandidatja e vetme nga dega e LDK-së së Hasit për pozitën e deputetit.

Hyrë Tejeci- Murati është gazetare e Radio Televizionit të Kosovës.

Këtë e ka konfirmuar edhe Haziz Hodaj zyrtar i LDK-së nga Prizreni.

“Hyra e Hasit mësynë Parlamentin e Kosovës.Ajo është kandidate e LDK-së. Lajm fantastik për Hasin dhe jo vetëm!”, ka shkruar ai ndër të tjera në Facebook.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat