Lajme

Kjo është gruaja më e votuar për asamble komunale në Kosovë

Partia Demokratike ka fituar 9 ulëse në Kuvendin Komunal të Prishtinës, teksa Eliza Hoxha është kandidatja më e votuar me 14 mijë e 250 vota.

Eliza Hoxha është edhe kandidatja më e votuar grua në Kosovë, me 14 mijë e 250 vota.

Insajderi ka siguruar emrat dhe votat e asambleistëve më të votuar në Prishtinë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Aksident tragjik në Itali, vdes 24-vjeçari shqiptar

Lajme

Momenti kur polici serb tërheq zvarrë një grua gjatë protestave në Beograd

Lajme

Shpat Kasapi tregon ngjarjen emocionuese të babait që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari

Lajme

U raportua për sulme të mundshme në Kosovë, reagon Policia