Lajme

Kjo është gjendja shëndetësore e 28-vjeçarit nga Malisheva

Jetmir Rudi nga fshati Rud i Malishevës është gjetur i gjallë afër shtëpisë së tij.

Këtë e ka konfirmuar për Reporteri.net, Lumni Graisha, drejtor i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës.

Graishta ka thënë se gjendja shëndetësore e 28-vjeçarit është e mirë dhe nuk ka lëndime të theksuara.

“Lëndime të dukshme nuk ka”, ka thënë Graishta për Reporteri.net.

Ndonëse u publikuan foto ku i riu shihej i lidhur dhe i zhveshur në një mal, Graishta edhe pse u pyet për këtë nuk dha detaje.

Ai ka thënë se nuk ka persona të arrestuar, vetëm të ndaluar.

“Jo për momentin persona të arrestuar nuk ka, kemi shoqëruar disa persona për intervistu. “, ka deklaruar ai.

Postime të ngjajshme
Lajme

Lajm i mirë: Mblidhen 100 mijë euro për shërimin e të riut nga Suhareka

Lajme

Kushdo që e shihni këtë person, lajmërojeni menjëherë policinë

Lajme

Humb betejën me COVID-19, mjeku i njohur kosovar

Lajme

Kjo është procedura për tërheqjen e 10-përqindëshit nga Trusti