Lajme

Kjo është fotografia e fundit që e publikoi 23 vjecari që humbi jetën në vetëaksident te Kroi i Mbretit

Pasiditen e së dielës te Kroi i Mbretit ndodhi një vetëaksident me fatalitet ku humbi jetën një 23 vjeçar nga Komuna e Klinës.

Gazeta inFokus mëson se i riu që ka humbur jetën është F.Gj nga Klina.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, sipas të cilëve dyshohet se i riu e ka humbur kontrollin e veturës, shkruan Gazeta inFokus.

Metodë unike që zhduk kërpudhat e thonjve të këmbës për 3 ditë
“Rreth ores 19:00, ne rr. Pejë -Prishtinë eshte raportuar per nje aksident të rëndë trafiku, ku dyshohet se drejtuesi i automjetit ka humbur kontrollin mbi automjetin dhe eshte vetë aksidentuar per vdekje”, ka konfirmuar policia.

Ndërsa kjo është fotografia e fundit që i riu nga Klina ka publikuar se bashku me shoqërinë në rrjetet e tij sociale.

Postime të ngjajshme
Lajme

Mbytet në Velipojë një 40-vjeçar nga Kosova

Lajme

Ndërroi jetë 38-vjeçarja nga Peja, humbet betejën me kancerin

Lajme

Detaje për vrasjen e mbrëmshme në Rahovec, dyshohet se vëllau vrau vëllanë

Lajme

Parashikimi i motit për nesër