Blic Plus

Kjo është foto e fundit e Ismet Pejës

Vdekja e këngëtarit Ismet Peja e ka prekur shumë kolgeun e tij, Edi Furrën.

Furra në Facebook ka hedhur një fotografi ku shihet me Ismetin e shtrirë në shtrat, derisa ishte i sëmurë.

Ai kujtoi premtimin që Peja ia kishte thënë, se kur të ngritet nga shtrati, do bënin një duet bashkë.

“Para 1 jave ma dhe fjalen qe do të ngritesh nga krevati dhe do bëjm inqizim,por gjithsesi falemnderit për kto qe na dhurove gjat gjith jetes tënde dhe të premtoj qe do ti ruajm me fanatizem BYLBYL të qoft dheu i leht” tha Furra.

Ngushëllime familjes.

Postime të ngjajshme
Blic Plus

Kush ishte Robert Hanssen, pse njihet si fatkeqësia e SHBA-ve

Blic Plus

Pse 14 shkurti është festa e të dashuruarve?

Blic Plus

Kaos në avion, pasagjeri i dyshuar me Covid-19 ndërron jetë

Blic Plus

Përgatituni: Këtë vikend do të ketë borë në Kosovë