Show Bizz

Kjo është femra që e shoqëron Bleron në veturë kur Afrona s’gjendet në Kosovë

Blero e Afrona janë dyshja mjaftë simpatike që pëlqehen mjaftë nga publiku shqiptar.

Edhe pse gjinden larg njëri tjetrit, ata po arrijnë të ndajnë e të kalojnë momente të bukura së bashku, duke qenë shembull për të tjerët, shkruan “Kosovarja”.

Por, Blero përveç që është burrë i kujdesshëm, ai po tregohet edhe baba mjaftë i përkushtuar ndaj vajzës së tij, Tarës.

Këtë e tregoj edhe përmes një imazhi që publikoj në llogarinë e tij në instastory.

Më plotë stil dhe mjaftë pozitivitet, babë e bijë po shkëlqejnë./

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Renee as si babi as si mami, ja me çfarë hobi po meret ajo

Show Bizz

Arta Nitaj pozon e zhveshur në imazhin e fundit

Show Bizz

Artisti me famë botërore i shpreh pëlqimin Marina Vjollcës

Show Bizz

Sabri Fejzullahu i ka disa fjalë për Ramë Lahajn