Show Bizz

Kjo është femra më e ndjekur në Instagram

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Zeshkania seksi është “mbretëresha” e Instagramit.

Kylie Jenner është më e ndjekura në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka kaluar motrën e saj Kimin e cila ndiqet nga 155 milionë ndërsa vetë Kylie përcillet nga 156 milionë llogari në Instagram.

Motrat duket se janë në një garë jo shumë të fortë, pasi Kim festoi 150 milionë ndjekësit e saj në tetor, duke tejkaluar 148 milionë ndjekësit e Kylie-t.

Kujtojmë se emrat e motrave Kardashian mund t’i hasim në pothuajse secilën medie rozë. Sukseset e tyre në biznes dhe provokimet me fotografi e kanë bërë të vetën.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto