Show Bizz

Kjo është bukuroshja super seksi që do të jetë pjesë e klipit të Ledrit dhe Majk

Më në fund, Ledri Vula dhe Majk do të publikojnë këngën e tyre të përbashkët.

Pas shtyerjeve të vazhdueshme shkaku i pandemisë, dueti i djemve do e sheh dritën e publikimit, me datë 9 të këtij muaji.
\
Lajmin e kanë konfirmuar përmes rrjeteve sociale dy artistët me ç’rast kanë ndarë edhe pamje nga videoklipi. Siç ndodh zakonisht, për protagonist është një modele. Por kë kanë zgjedhur djemtë?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MissIvaXhelili (@ivanaxhelili)

Ndryshe nga hera e fundit kur Ledri u kthye me Morenën, kësaj radhe është një emër më pak i njohur.

Vajza seksi Ivana Xhelili është e përzgjedhura për videoklip.

Ajo është modele dhe ka hyrë në top 5-she të Miss Europe Continental 2020.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

“Nora nuk di të flasë”, këngëtarja e injoron moderatorin shqiptar

Show Bizz

Mevlani dhe Antonela shihen së bashku dorë për dore

Show Bizz

Këngëtari kosovar takohet me Rihannën

LajmeShow Bizz

Është shumë vite më i ri se Adriana, por sa vjet mbushi sot i dashuri i deputetes