.
Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Georgina Rodriguez i ka thënë yllit të Man United, Cristiano Ronaldo “nuk mund të më bësh më të lumtur” në një mesazh falenderues për shfaqjen fantastike me që ai organizoi për ditëlindjen e saj të 28-të.

Futbollisti shpenzoi mijëra për të ndriçuar horizontin e Dubait me spektaklin e së enjtes mbrëma në fasadën e kullës së famshme Burj Khalifa të Dubait, transmeton rtv21.tv.

Çifti shikonte me fëmijët e tyre teksa emri i ish-punonjësit të dyqanit shkëlqeu në neoni në kullën historike dhe përfundoi me mesazhin
“Gëzuar ditëlindjen Geo” me shkronja gjigante të bardha sipër një fotoje të spanjollës mahnitëse me një pamje magjepsëse.

Ronaldo dhe familja e tij janë duke pushuar në destinacionin luksoz me diell në Lindjen e Mesme gjatë pushimit të lojtarit nga kalendari i tij i ngarkuar i futbollit.

Brenda natës Georgina, e cila festoi premierën e një shfaqjeje në Netflix për jetën e saj të begatë të enjten, si dhe ditëlindjen e saj, shkoi në rrjetet sociale për të falënderuar Ronaldon për gjestin e tij.

Spanjollja mahnitëse, e cila ka lindur në Argjentinë, por është rritur në qytetin spanjoll të Pirenejve, Jaca, shkroi së bashku me një seri fotosh duke përfshirë një foto familjare selfie përpara kullës Burj Khalifa me emrin dhe fytyrën e saj në drita “Kështu kjo ditë emocionuese përfundon. Unë jam pa fjalë. Faleminderit, faleminderit dhe faleminderit @cristiano. Nuk mund të më bësh çdo ditë më të lumtur”, ka shkruar ajo.

Related posts
Show Bizz

Ish konkurrenti I Perputhen ; Jam fansi me i zjarrte i Donaldit! Bores i rriktheu prap…

LajmeShow Bizz

Ilir Shaqiri reagon me një këngë pas dënimit të Gucatit e Haradinajt

LajmeShow Bizz

Bora Zemani dhe Donald Veshaj u bashkuan, por si reagoi Beatrix Ramosaj për rikthimin e tyre? Publikohen pamjet

LajmeShow Bizz

Elvana pozon me “zogun” në fushë, Loredana i propozon martesë