Sport

Kishte probleme me Partizanin, Lucas Cardoso vendos se në cilën skuadër do të luaj

Shumë probleme me skuadrën, por prapë nuk u largua.

Lucas Cardoso ka vendosur që të vazhdojë karrierën edhe me tutje tek Partizani, ani pse tani ai ka mbetur si rezervist, përcjellë Gazeta Olle.

26 vjeçari kishte oferta nga liga e futbollit të Qipros, por që në fund vendosi të mbetej edhe më tutje në Shqipëri.

Cardoso do e ketë problem rikthimin në formacion, pasi tani “Demat e Kuq” kanë transferuar edhe Junior dhe Hasanin, teksa është rikthyer edhe Çinari.

Postime të ngjajshme
Sport

Zymberi shpërthen ndaj Klodian Duros

Sport

Gani Sejdiut po i dhimbset gjendja në të cilën ndodhet Feronikeli

Sport

Rexha ndez derbin

Sport

Lushtaku pyetet se a do të rikthehej te Drenica, kjo është përgjigjja e tij