Lajme

Kimete Berisha e fyen zv.kryeministren pas fotos me Numan Baliqin

Opinonistja Kimete Berisha e ka quajtur “idiote” zëvendëskryeministren e Kosovës, Emilja Rexhepin pasi që të njejtës iu publikuar një foto ku shihej me Numan Baliqin.

Në një shkrim në Facebook, Berisha ka thënë se Rexhepi duhet të shkarkohet.

Ajo tha se Rexhepi “del në rreze dielli, nuk turpërohet dhe pi kafe me Numan Baliqin”, duke shtuar se kjo tregon se “Qeveria Kurti i rehabiliton përdhunuesit seksual.

“Idiotja e kuqe duhet të shkarkohet! Nëse zvkryeministrja e Kosovës del nën rreze dielli nuk turpërohet dhe pi kafe me Numan Baliq-in, kjo tregon se qeveria Kurti i rehabiliton përdhunuesit seksual!A po na tregon Ti Albulena, pse krimineli nuk është në burg. Pse, si ne populli, si sulmuesi seksual, njësoj jemi të lirë. Bile neve nuk po na qoras me kafe qeveria! Ose ti ose Ai duhet të ishit në burg! P.S. Ptu. Ndryshime perverse ”, tha ajo.

Postime të ngjajshme
Lajme

Britania e Madhe del me qëndrim zyrtar për dialogun Kosovë-Serbi

Lajme

Inatoc e Pidiq: 6 emra të pazakontë të fshatrave të Gjilanit

Lajme

Vlora Çitaku tregon nëse do të garojë për kryetare të PDK-së

Lajme

Ambasada gjermane tregon se kur do të fillojnë me termine për viza pune