Show Bizz

Kim mbetet pa frymë nga ajo që pa në kokën e motrës: Duhet të shkosh në spital

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kim Kardashian mbeti pa frymë kur pa një vend tullac në kokën e Kourtney.

Kim Kardashian u frikësua kur e pa një pjesë tullace në kokën e Kourtney dhe e urdhëroi të shkojë në spital, në një klip të sapopublikuar nga sezoni i 17-të të “Keeping Up with the Kardashians”, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

“Kourtney, ke një vend të madh tullac në maje të kokës!”, tha 38-vjeçarja, pronare e “KKW Beauty”.

Oh zot, kam frikë për jetën tënde! E keni parë atë? ‘, shtoi Kim duke bërtitur.Por, Kourtney tha se kjo ishte bërë për shkak të zgjatjeve që i kishte përdorur në “amfAR Gala New York, në Manhatan më 6 shkurt.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto