Show Bizz

Kim Kardashian nuk ka konkurrencë, shikojeni si duket në rroba banjo

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kim Kardashian solli imazhe të reja nga pushimet.

Kim Kardashian duket se ka shumë mall për ditët e pushimit me familjen e saj të ngushtë, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja ka postuar fotografi të reja në rrjete sociale, në të cilat u shfaq në top-formë nga plazhi.

Kim vuri në pah linjat trupore, për të cilat merr vazhdimisht komente.

Për ndryshe, Kim Kardashian është e martuar me reperin Kanye West dhe bashkë kanë katër fëmijë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto