Show Bizz

Kim Kardashian kritikohet për moskujdesin ndaj së bijës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kim Kardashian u ‘turpërua’ nga fansat pas komenteve që i bën.

Kim Kardashian u kritikua shumë pas publikimit të një fotografie ku vajza e saj North kishte vënë vath të mëdhenj, transmeton lajmi.net.

Në imazhin e ndarë ylli televiziv kishte shkruar ‘Ne jemi mikesha për tërë jetën’.

Khloe qe motra e shpejtë e cila i kishte komentuar duke i thënë ‘Ju jeni më të mirat’.

Ndërsa nga 100 milionë ndjekësit Kim morri edhe kritika për shkak se kishte lënë vajzën të përdor vathët e mëdhenj.

Disa nga komentet ishin: ‘Uaa e dhimbshme kjo vajzë e vogël, sdo bëhet kurrë një vajzë e vogël’

‘Vathët shumë të mëdhenj për një fëmijë kaq të vogël po ‘tund’ kokën time’

‘Nënë mbaje vajzën tënde modeste’.

efrew

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto