Show Bizz

Kim Kardashian i heq të gjitha, pozon ‘topless’

Kim Kardashian si bëhet vonë të ndajë me ndjekësit këso imazhesh.

Kim Kardashian në mesin e spekulimeve rreth një ndarje me Kanye Westin, ka ndarë një imazh ku me të cilin do bëj reperin amerikan të mendoj dy herë para se të merr ndonjë vendim, shkruan lajmi.net.

Ylli i “Keeping up with Kardashians”, publikoi një foto të prapaskenave nga një set fotografik i punuar vite më parë, ku 39 vjeçarja shfaqet ‘topless’.

Përndryshe, lajmet e fundit të cilat po qarkullojnë rreth lidhjes së saj me Knayen, thonë se dyshja po shkojnë drejt fundit të lidhjes, pas veprimeve të fundit të Kanyes.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Me këtë datë publikohet bashkëpunimi i Dua Lipës me Madonnën dhe Missy Elliot

Show Bizz

Ky është vjehrri i Ledrit, babai i Sares

Show Bizz

E kritikuan lidhur me trupin, Sara publikon mesazhin që i ka dërguar vjehrra

Show Bizz

Rita Ora vazhdon me poza të nxehta