Show Bizz

Kim Kardashian do t’ju bëjë ti mbani syt tek të pasmet e saj

Kim Kardashian shfaqi format trupore në pantallona të bardha.

Ajo u shfaq të hënën në një fotografi pranë Scott Disick, ndërsa ndau çaste nga xhirimet e “Keeping Up With The Kardashians”, shkruan DailyMail.

Më pastaj, Kim u pa duke arritur në shtëpinë e shoqes së saj për darkë në Malibu, të hënën në mbrëmje.

39 vjeçarja, ishte veshur për të lënë përshtypje në një palë pantallona elegante me rripa të bardha, të cilat shfaqnin pjesën e pasme të saj të famshme bukuroshe.

Kim i kombinoi pantallonat e bardhë me një këmishë blu, të cilën e veshi mbi një bluzë të bardhë.

Nëna e katër fëmijëve kishte kapur gjysmën e flokëve lart dhe dukej tejet elegante, teksa kishte vendosur edhe grim të rëndë në fytyrë.

Ndërkohë, Kim thuhet se është e trishtuar për burrin e saj Kanye West, i cili është duke luftuar me shëndetin mendor.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Capital T habit me veprimin ndaj Ledri Vulës: Artisti që kopjon më shumë

Show Bizz

Tuna merr vendimin e papritur për veten dhe karrierën e saj

Show Bizz

Afërdita Dreshaj përballet me këtë problem në shtatëzëni

Show Bizz

Kylie Jenner josh me format trupore në setin e ri fotografik