Show Bizz

Kim guxon të dalë pa pikë grimi, fytyra e saj duket shumë më ndryshe!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ylli televiziv, Kim Kardashian në të shumtën e rasteve shfaqet me grim të tepruar.

Njëra ndër femrat më të famshme në botë, këtë të dielë është parë përkrahë partnerit të saj, Kanye West duke darkuar

Kardashian, ka zgjedhur që kësaj here të dalë pa pikë grimi.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto