Sport

Kika – Dardana, ja rezultati pas 45 minutave të parë!

Kanë përfunduar 45 minutat e parë të ndeshjes ndërmjet Kikës dhe Dardanës, takim ky i vlefshëm për xhiron e dytë në grupin B të Ligës së Parë.

Skuadra e Shefket Sermaxhajt ndodhet në epërsi pas pjesës së parë me golin e realizuar nga futbollisti Valmir Ramadani, shkruan Gazetasheshi.com.

Ndeshja po zhvillohet në stadiumin ndihmës në qytetin e Gjilan dhe po ndiqet nga një numër tejet i madh tifozësh të cilët ndodhen jashtë stadiumit.

Pjesa e parë:

Kika 1-0 Dardana

Postime të ngjajshme
Sport

Rezultate të dobëta të Llapit, Batatina “kërcënon” futbollistët

Sport

“Legjendat” fajësojnë lojtarët e Llapit

Sport

Juventus merr fitore të madhe në Ukrainë, shkëlqen Morata

Sport

Gjyqtarët gjilanas përsëri do ta ndajnë drejtësinë në derbin e zjarrtë lokal