Show Bizz

Kida me trupin si peshk, shkëlqen në bikini

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja shqiptare Orhidea Latifi e njohur si Kida, është një këngëtare e re në moshë por me një bagazh mjaft të pasur muzikor, shkruan Indeksonline.

Ajo me këngët e saj ka arritur që të fitoj miliona fansa.

Përpos muzikës që bën ajo gëzon edhe një fizik në formë mjaft të mirë.

Së fundmi ajo ka pozuar në bikini duke vënë në pah trupin e saj.

Kujtojmë që kënga e fundit e Kidës erdhi në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun me titull ‘Tela’ e cila u kthye në një hit të kësaj vere.

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto