Show Bizz

Khloe Kardashian zhvishet për fotosesionin e ri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Khloe Kardashian duket tejet joshëse në fotografinë e fundit.

Khloe Kardashian ka pozuar lakuriq për web-sajtin e motrës, Kourtney Kardashian, shkruan lajmi.net.

Ajo publikoi një fotografi, në të cilën shfaqet tërësisht e zhveshur, ndërsa pjesët intime i mbuloi me anë të një çarçafi.

35-vjeçarja pozoi për “Poosh” e grimuar e me flokë të lëshuara në krahë, ndërsa në plan të parë në këtë foto kishte vënë të pasmet.

Kujtojmë se Khloe Kardashian muaj më parë i dha fund lidhjes me Tristan Thompson, për shkak të tradhtisë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto