Show Bizz

Khloe Kardashian shfaqet përsëri e transformuar

Ylli i Keeping Up With The Kardashians, Khloe, është gjithmonë në fokus të mediave.

Khloe mori gjithë vëmendjen në paraqitjen e fundit pas një ndryshimi drastik në pamje.

Në fotografitë e fundit, Khloe duket se ka rënë goxha në peshë, teksa u fotografua e veshur me një palë pantallona lëkure dhe një korset.

Sidoqoftë, kohët e fundit është përfolur se bukuroshja brune është ribashkuar me basketbollistin Tristan Thompson.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Rehatohet edhe Fifi, ky është i dashuri i saj nga Shqipëria

Show Bizz

Ky djali në foto është një nga reperët e njohur shqiptar

Show Bizz

Capital T habit me veprimin ndaj Ledri Vulës: Artisti që kopjon më shumë

Show Bizz

Tuna merr vendimin e papritur për veten dhe karrierën e saj