Show Bizz

Khloe Kardashian, 35 vjeçarja në pushime me vajzën e saj

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Khloe Kardashian gjithnjë gjendet afër vajzës së saj..

Ajo në paraqitjen e fundit dukej mjaft tërheqëse duke u ekspozuar në rrezet e diellit së bashku me vajzën e saj True.

35 vjeçarja u shfaq në bikini të kaltra në të cilat arrinte ti ekspozonte më së miri format e saj trupore.

Khloe u pa në formën më të mirë duke publikuar imazhe ku shkruante “Vajza ime dhe unë në plazh”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto