Sport

KF Trepça’89 ngushllon familjen Nuka

Telegram ngushëllimi.
KF Trepça’89 humb njërin ndër adhuruesit më të vjetër dhe më të flaktë të qyteti.
Ismajl Nuka SMAJA
Familjes Nuka dhe gjithë shoqërisë i shprehim ngushëllimet më të sinqerta.
Njëherit i Ndjeri Nuka ka qenë Babai i Heroit Kombëtar Besim Nuka i cili ra heroikisht në Altarin e Lirisë në Kufirin Shqiptaro-Shqiptar në luftën e vitit 1999.
Me shumë Respekt e dhimbje
Kryesia e KF TREPÇA’89
Presidenti z. Abedin Zeka BEKI

Postime të ngjajshme
Sport

Tigrat e Zi kërkojnë dorëheqjen nga Klodian Duro

Sport

SUPERLIGA: Mbyllen me këto rezultate takimet, Feronikeli - Drenica dhe Besa - Arbëria

Sport

SUPERLIGA LIVE: Feronikeli - Drenica dhe Besa - Arbëria, mbyllen pjesët e para

Sport

Superliga Live: Feronikeli – Drenica, Besa – Arbëria