Sport

KF Flamurtari emëron drejtorin e akademisë së klubit

KF Flamurtari ka emëruar Alban Bllopojën, drejtor të akademisë së klubit.

Ky është njoftimi i klubit.

ISH FUTBOLLISTI I MIRENJOHUR ALBAN BELLOPOJA DHE NJEHERI PROFESOR I SPORTIT, KA ARRITUR MARREVSHEJE ME KF FLAMURTARI DHE ESHTE EMERUAR SI DREJTOR I AKADEMIS
SE KLUBIT.

SUKSESE ALBAN.

Postime të ngjajshme
Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë