Sport

KF Feronikeli uron Përfaqësuesen e Kosovës për fitoren tejet të rëndësishme, të arritur sot ndaj Çekisë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Skuadra kampione e Kosovës me anë të një postimi në rrjetet sociale e ka uruar Përfaqësuesen e Kosovës për fitoren e sotme ndaj Çekisë me rezultatin 2:1, shkruan BlicMedia.

Ky është urimi i Feronikelit.

KF Feronikeli uron Përfaqësuesen e Kosovës për fitoren tejet të rëndësishme, të arritur sot ndaj Çekisë.

Urime të gjithë fansave të Kosovës dhe përgëzime për paraqitjen dinjitoze të futbollistëve, deri ne minutën e fundit.

Shpresojmë që rezultate të tilla, të mira, të vijnë edhe në ndeshjet e ardhshme. Nuk kemi dyshim te djelmoshat tanë, urime Kosovë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv