Lajme

Këtyre moshave u takojnë 3 viktimat e sotme të COVID-19

3 viktima janë regjistruar në 24 orët e fundit si pasojë e COVID-19 në Kosovë.

Gjatë kësaj kohe ka vdekur një burrë i moshës 70-79 vjeçare nga Podujeva.

9 mijë e 665 doza të vaksinave Anti-COVID administrohen në 24 orët e fund.

Dy viktimat tjera janë të moshës mbi 80 vjeçare dhe janë nga Podujeva dhe Prishtina.

Postime të ngjajshme
Lajme

Sa vota më shumë është Ardian Gjini përpara Mimoza Kusarit?

Lajme

Familjarët e gjejnë të vdekur një burrë në Prishtinë, Policia nis hetimet

Lajme

Këto janë komunat ku ka nisur rinumërimi i votave

Lajme

Zhduket një vajzë në Klinë