Zgjedhjet 2021

Këtu mund ta shikoni se në cilën qendër keni të drejtë të votoni

Përmes këtij linku të gjithë qytetarët të cilët kanë të drejtë vote mund ta gjejnë qendrën e vendvotimit.

https://eomp.kqz-ks.org/VCChangeRequests/Index

KQZ-ja përmes një njoftimi ka bërë të ditur se vetëm me numrin personal qytetarët mund ta gjejnë vendvotimin.

“Për të gjetur qendrën tuaj të votimit, ju lutem shkruani më poshtë numrin tuaj personal dhe klikoni butonin KËRKO pasi të keni konfirmuar mekanizmin e sigurisë reCaptcha sipas udhëzimeve”, thuhet në udhëzim.

Kujtojmë se zgjedhjet e jashtëzakonshme në Kosovë do të mbahen të dielen më 14 shkurt.

Postime të ngjajshme
LajmeZgjedhjet 2021

Lista e 20 kandidatëve më të votuarit të PDK’së

LajmeZgjedhjet 2021

Votat e djalit të Sami Lushtakut në Drenicë

LajmeZgjedhjet 2021

Kandidati i PDK-së tregon se sa vota ka marrë

LajmeZgjedhjet 2021

Kaq vota mori gruaja e Adem Mikullovcit në Mitrovicë