Sport

Këtu mund ta ndiqni ndeshjen Maqedoni e Veriut – Kosovë

Vetëm edhe pak orë kanë mbetur deri te fillimi i ndeshjes jetike për Kosovën e cila do të ballafaqohet me Maqedoninë e Veriut.

Ndeshja starton me fillim nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin “Toše Proeski National Arena”.

Emocionet e kësaj ndeshjeje do të mund t’i përjetoni sonte në orën 20:45 në transmetim të drejtpërdrejt në RTK 1.

Kujtojmë që Kosova ka tetë mungesa në këtë ndeshje, si Muriqi, Rrahmani, Rashica dhe pesë të tjerë.

Postime të ngjajshme
Sport

Formacionet e mundshme të ndeshjes, Juventusi -Barcelona

Sport

Kuotat e bastoreve për ndeshjet e sotme të Superligës, këto skuadra janë favorite të mëdha

Sport

Ballkani – Prishtina, bastoret favorizojnë këtë skuadër

Sport

“Tyson shqiptar” të shtunën bokson në Rusi, do të përballet me ish-kampionin e botës