Sport

Këtu mund ta ndiqni live meçin mes Ilir Latifit dhe Boser

Boksieri shqiptar Iliri Latifi do të rikthehet sonte në ring ndaj Tanner Boser, përballje kjo e peshave të rënda ne UFC Vegas.

Latifi deri më tani ka 14 fitore dhe tetë humbje, derisa kundërshtari i tij ka 19 fitore dhe shtatë humbje.

Në matjet e bëra një ditë më parë, Latifi peshonte 111.8 kg, kurse Boser 105.5, ndërkohë Latifi është i gjatë 178 centimetra, ndërsa Boser 188 centimetra.

Dueli mund ta ndiqni duke klikuar këtu.

https://twitter.com/i/broadcasts/1mnxeaQoNkoxX

Postime të ngjajshme
Sport

Benit Ferizi vazhdon me skuadrën e SC Besiana Internacional

Sport

Rashica në Premierligë, vjen reagimi i Munishit

Sport

Prezantimi i veçantë i Milot Rashicës te Norwichi me flamur të Kosovës

Sport

Zbulohet shuma e transferimit të Rashicës në Premierligë, kjo është shuma që përfiton ish-klubi i tij, Vushtrria