Sport

Këtu mund ta ndiqni live meçin mes Chisoras dhe Parker

Derek Chisora përballet me Joseph Parker në një meç në pesha të rënda në Manchester sonte.

Chisora ​​vs Parker është një duel që duhej të kishte ndodhur qysh moti, pasi fillimisht parashikohej të zhvillohet në vitin 2019, megjithëse pothuajse u anulua përsëri të premten mes një grindjeje të çuditshme në lidhje me rendin e ecjes në ring.

Chisora fillimisht kishte refuzuar të ndeshej pasi nuk donte të dilte i pari në ring, por kishte ndryshuar mendje pasi kishte biseduar me nënën e tij.

Duelin mund ta ndiqni live këtu. https://www.vipboxtv.se/boxing-stream

Postime të ngjajshme
Sport

Drita do të mbetet pa një investitor të fuqishëm, Valon Murseli do të largohet në fund të këtij edicioni

Sport

Luftë e madhe në Ligën e Dytë, kështu duket tabela kur kanë mbetur vetëm edhe dy xhiro deri në fund

Sport

Tre talentë shqiptarë në listën e Zvicrës U21

Sport

Njëri nga futbollistët kryesor të Real Madridit pozitiv me Covid-19, mungon në ndeshjen e fundit të La Liga-s