Show Bizz

Këto janë të famshmet që u penduan që kryen botox

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Shumë të famshëm bëjnë sakrificat nga më të ndryshmet që të duken sa më bukur dhe tërheqës para publikut.

Mund të bëjnë palestër e ushtrime nga më të ndryshmet, por shkojnë edhe deri aty sa arrijnë te brisku i doktorit.

Me kohën mund edhe të pendohen që kryejnë ndërhyrje, megjithatë në të shumtën e rasteve nuk ka kthim pas.

Telegrafi në vazhdim ju sjell disa prej personazheve VIP që u penduan pasi kryen ndërhyrje estetike:

Kourtney Kardashian është penduar që e ka rritur gjoksin

Edhe motra e Kourtneyt, Kylie Jenner është penduar që i ka rritur buzët kaq shumë!

Modelja Gisele Bundchen ka bërë gjoksin operacion, megjithatë ajo nuk e do më një gjoks të tillë!

Kim Kardashian në vitin 2010 bëri botoks, megjithatë ajo thotë se është penduar dhe nuk kishte nevojë për një ndërhyrje të tillë

Nicole Kidman thotë se e ka hequr botoksin që kishte bërë dikur…

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto