Sport

Këto janë rezultatet momentale në ndeshjet, Liria – A&N dhe 2 Korriku – Vushtrria

Këtë fundjavë zhvillohet xhiro e 12-të e Ligës së Parë.

Në ditën e sotme janë dy ndeshje interesante në program, njëra nga Grupi A ndërsa tjetra nga Grupi B.

Rezultatet LIVE:

Grupi A:

LIRIA 1 – 0 A&N

Grupi B:

2 KORRIKU 1 – 1 VUSHTRRIA

Related posts
Sport

Këto janë skuadrat e kualifikuara në raundin eliminues në Ligën e Kampionëve

Sport

Barcelona nuk ia del në “Allianz Arena”, mposhtet nga Barcelona

Sport

Futbollisti i Dritës pritet të operohet, luajti 60 minuta me dorë të thyer ndaj Prishtinës

Sport

Barcelona pëson edhe golin e tretë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *